Fa ADD interier design s.r.o.
Filozofie společnosti ADD interiér design s.r.o. je založena na individuálním přístupu k zákazníkovi, na plnění jeho představ a přání. Svěřený projekt se stává prostorem k naplnění osobitých tužeb a šancí k vytvoření harmonického a estetického prostředí. Jedinečnost přístupu společnosti k zákazníkovi je založena na dlouholeté profesní zkušenosti kmenových zaměstnanců a úzké spolupráci s předními českými výrobci nábytku a atypických interiérů.
Poskytované služby:

Osobní poradce: U nás máte od počátku k dispozici osobního poradce, který řeší veškeré Vaše požadavky, včetně technických a finančních.
Architektonické oddělení: Zde získají Vaše prostory svou „novou tvář“! Naši architekti Vám navrhnou nejen půdorysné řešení prostoru, ale zároveň vytvoří 3D vizualizaci vašeho nového interiéru pro získání lepší představy o vzhledu, provedení a rozmístění.
Obchodní oddělení: Připravíme Vám cenové nabídky s možností rozdělení podle místností, podle oddělení, podle sortimentu i celkovou rekapitulaci.
Výrobní oddělení: Jsme připraveni pro Vás vyrobit i atypické interiéry, interiéry kanceláří, hotelů, bytové interiéry, ale i interiéry kaváren a restaurací podle Vašich požadavků a představ, anebo podle Vámi dodaných architektonických návrhů.
Realizační oddělení: Zajistíme pro Vás odbornou dopravu a montáž Vašeho nového interiéru, tak i demontáž a stěhování nábytku stávajícího. Montáže jsme schopni zajistit o víkendech, státních svátcích i ve večerních hodinách. Postaráme se o stavební a jiné práce, jakými jsou: pokládka koberců, výmalba, montáž žaluzií, prosklené a sádrokartonové příčky a další. Zajímavou službou je zapůjčení základního kancelářského vybavení, stejně jako dovoz a zapůjčení sedacího nábytku k vyzkoušení. Je pro Vás připravena i služba vybavení kanceláře do 36 hodin ve vybraných řadách.
Záruční a pozáruční servis: Máte jistotu, že se vždy postaráme o námi dodávané produkty a to do 3dnů od písemného nahlášení. Náš pracovník navrhne a postará se o řešení k Vaší plné spokojenosti.
Postup při vybavení interiérů:
Dejte nám o sobě vědět (osobně, telefonicky nebo e-mailem)

1)  Přidělíme Vám osobního poradce, který s Vámi bude ochotně řešit vše k Vaší spokojenosti.
2)  Zjištění Vašich potřeb, požadavků a představy k návrhu interiéru
3)  Vyhotovení architektonického návrhu
4)  Předložení architektonického návrhu s cenovou nabídkou
5)  Připomínkování a vyladění návrhu interiéru podle Vaší představy
6)  Odsouhlasení podoby Vašich budoucích interiérů
7)  Realizace projektu
8)  Po dokončení realizace jsme připraveni řešit další vaše požadavky, případně vícepráce.